31 липня – День працівників торгівлі

Дата: 31.07.2022 10:02

Вітаємо з Днем працівників торгівлі всіх, хто має безпосереднє відношення до торгової справи!

Наше повсякденне життя неможливо уявити без сфери торгівлі. Ви є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно задовольняти потреби споживачів. Своєю невтомною працею забезпечуєте продовольчу безпеку, постачання населення соціально-значущими товарами в часи важких випробувань та викликів.

Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту в сім’ях, вдячності від покупців за відмінне обслуговування.

Нехай кожен день буде спокійним і вдалим, а від роботи ви отримували не тільки матеріальне, але і моральне задоволення! Мирного неба, сонячних днів та більше позитиву!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА