Благодійний футбольний матч на підтримку військовослужбовців та місцевого добровольчого формування відбувся в Онуфріївці

Дата: 18.07.2022 08:47

Сьогодні на місцевому стадіоні грали ФК «Патруль» (Кременчук) та ФК " Світловодське ВП".

До всіх присутніх з вітальним словом звернувся селищний голова Віталій Береза, хвилиною мовчання згадали загиблих від російської воєнної агресії.

Гра між командами була рівною, але світловодцям вдалося забити єдиний переможний гол. Рахунок 1:0 на користь Світловодського ВП. До речі, сьогоднішній футбольний матч вже не перший благодійний захід за участю працівників поліції.

Зібрані сьогодні кошти передані на потреби місцевого добровольчого формування.

Дякуємо команді батальйону патрульної поліції в м. Кременчук УПП в Полтавській області ДПП - "Патруль" та збірній команді Світловодського ВП та СПД № 1 (смт Онуфріївка) за участь, згуртованість та небайдужість. Дякуємо усім, хто долучається до доброї справи та робить усе можливе і неможливе, щоб допомогти нашим захисникам.

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!