Сьогодні у селі Вишнівці відбувся футбольний турнір дитячих команд вишнівцівський Кубок "Виклику - 2"

Дата: 16.07.2022 16:09

У заході взяли участь чотири команди - "Темп" (Камбурліївка), "Колос" (Павлиш), "Юні таланти" (Онуфріївка), Оріон" (Вишнівці).

Ініціатором заходу став фахівець КЗ "ОСЦ ФЗН "Спорт для всіх" Олександр Гавриленко.

Юних футболістів привітав селищний голова Віталій Береза, побажав їм гарної гри, відчуття командного духу та миру.

Переможцем дитячого турніру став павлиський "Колос", на другому місці - "Юні таланти" (Онуфріївка), третє місце виборов камбурліївський "Темп". Четверте місце посіла нещодавно створена місцева команда "Оріон", якій бажаємо успіхів в подальшому.

Переможець турніру отримав перехідний кубок, призери - грамоти. Місцеві організатори заходу почастували діток морозивом та солодощами.

Дякуємо всім організаторам та учасникам турніру!

Ми крокуємо далі, ніщо нас не може зупинити!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису