15 липня – День українських миротворців

Дата: 15.07.2022 09:10

Це свято є свідченням глибокої поваги громадян України до учасників миротворчих операцій.

Створювати мир – одна з найскладніших задач у сучасному світі, особливо, якщо мова йде про зони бойових дій. Українські миротворці доклали немало зусиль для встановлення миру і спокою на планеті.

Мужність і звитяга, зразкове виконання службових обов’язків і вірність присязі – характерні якості українських миротворців. Саме вам випало гідно виконувати почесну і благородну місію – зміцнювати авторитет держави на міжнародному рівні.

Сьогодні українські ветерани – миротворці мужньо захищають нашу країну від навали московських окупантів. В багатьох країнах ми відстоювали і відстояли мир. Твердо віримо – і на нашу рідну Україну скоро прийде мир!

Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійним оберегом. Здоров’я та миру вам. Нехай ваш бойовий досвід завжди надійно слугує справі захисту життя людей.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА