Для сталого розвитку кожній громаді потрібен довготривалий план - Стратегія розвитку громади

Дата: 14.07.2022 17:20

Сьогодні голова громади Віталій Береза зустрівся з головою громадських організацій "Стратегія майбутнього", "Спілка жінок Кіровоградщини" Тетяною Котенко з метою обговорення стратегії розвитку громади в подальшому, щоб людям в нашій громаді було жити ще комфортніше. Говорили про все - благоустрій, освіту, медицину, спорт, робочі місця, місця для відпочинку та інше.

Також на зустрічі був присутній представник Управління дотримання прав людини Національної поліції України (з дислокацією в Кіровоградській області) Микола Сульжук, який поспіклувався з внутрішьо переміщеними особами нашої громади.

Продовжуємо працювати далі.