Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 14.07.2022 16:51

При виконавчому комітеті Онуфріївської селищної громади систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дітей, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

14 липня 2022 року за головуванням заступника селищного голови Валентини Здебської відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей селищної ради, в порядку денному розглянуто питання щодо захисту прав дітей територіальної громади. За результатами комісією прийняті виважені рішення відповідно до чинного законодавства України, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.