Сімнадцята сесія Онуфріївської селищної ради

Дата: 14.07.2022 16:50

Сьогодні відбулась сімнадцята сесія Онуфріївської селищної ради.

В роботі сесії взяли участь 23 депутати селищної ради.

На сесії розглянуто ряд питань:

• Про звіт з виконання бюджету Онуфріївської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.
  • Про затвердження Положення про оренду комунального майна Онуфріївської селищної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна.
  • Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Онуфріївської селищної ради.
  • Про перейменування закладів загальної середньої освіти Онуфріївської селищної територіальної громади та внесення змін до установчих документів;
  • Про програму розвитку освіти Онуфріївської територіальної громадина 2022-2026 роки.
  • Про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та послуги централізованого збору твердих побутових відходів.
  • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок частини території Онуфріївської селищної територіальної громади.
  • Про встановлення на території Онуфріївської селищної територіальної громади ставок земельного податку.

Інші питання.

Різне.

Всі питання розглянуті, прийняті відповідні рішення.