Голова громади провів особистий прийом громадян в Успенці

Дата: 11.07.2022 16:43

Селищний голова Віталій Береза провів особистий прийом громадян в Успенці сьогодні, 11 липня.

Найбільше жителів села хвилювали питання щодо організації роботи місцевої амбулаторії, в тому числі виїздів сімейних лікарів, як працюватиме амбулаторія в осінньо-зимовий період - де знайти кошти на заміну котла, пропозиція відновлення роботи стоматолога на первинному рівні надання медичної допомоги, отримали скаргу від мешканців села на відсутність аптечного пункту.

Голова громади спростував неправдиві чутки про закриття Успенської амбулаторії, і наголосив, що вона буде працювати.

Також піднімалися питання роботи закладів освіти та культури, обладнання бомбосховища, дуже болюче питання щодо вивозу сміття. Говорили також про графік роботи дільничного офіцера поліції, який у ході зустрічі отримав від громадян скарги та зауваження для відповідного реагування.

Під час зустрічі з громадянами, Віталій Миколайович наголосив: «Я завжди відкритий для жителів громади. Звертайтеся – ми намагаємось максимально допомогти кожному.»

Усі звернення громадян перебуватимуть на контролі селищного голови до їх вирішення.

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!