Дитячий футбольний турнір «Кубок Нескорених - 2»

Дата: 10.07.2022 09:20

Сьогодні на селищному стадіоні в Онуфріївці пройшов благодійний дитячий футбольний турнір «Кубок Нескорених - 2». У змаганнях взяли участь 6 команд: «Темп» (Камбурліївка), «Граніт» (Деріївка), «Колос» (Павлиш), «Юні таланти» (Онуфріївка) і дві команди ДЮСШ села Кам’яні Потоки - дівчата і хлопці.

Голова громади Віталій Береза побажав учасникам турніру цікавої гри та успіхів на спортивному майданчику.

За результатами гри перемогу здобула команда дівчат кам’ятопотоківської ДЮСШ, яка у фіналі виграла у команди хлопців з ДЮСШ с. Кам’яні Потоки.

На третьому місці - камбурліївський «Темп», який переміг з рахунком 1:0 деріївський «Граніт».

Номінацію «Кращий гравець турніру» отримав Ярослав Калюжний з Павлиша.

Кубок, медалі, грамоти і грошові нагороди юним гравцям вручив селищний голова Віталій Береза. Також діти отримали соки, печиво, фрукти та солодощі.

Сьогодні на підтримку збройних сил України та добровольчого формування в благодійну скриньку внесено 6307 грн.

Дякуємо командам за участь, тренерам за підготовку своїх вихованців, батькам – за підтримку, фермерському господарству «Агролан –К» за фінансову допомогу в проведенні турніру, захисникам і захисницям – за можливість проводити заходи для дітей.

Миру,спокою і обіймів рідних.

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!