І позмагалися, і відпочили

Дата: 06.07.2022 16:26

У рамках реалізації календарних заходів дитячої акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» днями у Деріївці відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Олімпійське літо – 2022».

Захід був насичений різними видами змагань, серед яких: бігова естафета, віджимання, ведення м’яча з обведенням фішок, жонглювання м’ячем, естафета “садіння картоплі», гра «бій півнів», двостороння гра з футболу (два тайми по 15 хв.).

За підсумками заходу були переможці, були й переможені. Цей захід організував головний фахівець КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх» Володимир Засікан. Йому допомагали судді Микола Охріменко та Едуард Яцина.

Родина Засіканів на завершення заходу пригостила дітей солодкими пончиками, печивом та солодкими напоями. Діти були задоволені.