Випускний 2022 у Млинківській загальноосвітній школі I-III ступенів

Дата: 03.07.2022 09:59

Сьогодні випускники 2022 попрощались з рідною школою та отримали документи про закінчення загальної середньої освіти. У нинішньому році срібну медаль за успіхи у навчанні отримала Білалова Сабіна.

Усіх присутніх переповнювали емоції, слова вдячності та смуток прощання. Випускний, який діти не забудуть ніколи. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і турботами, але шкільні роки запам’ятаються назавжди.

Очільник громади Віталій Береза привітав дітей із цією визначною подією, побажав їм щедрої долі, миру, вірних друзів, не зупинятися на досягнутому, твердо вірити і йти до здійснення своєї мети.

Успішного, мирного дорослого життя вам, дорогі випускники!