Випускний 2022 в Онуфріївській загальноосвітній школі I-III ступенів

Дата: 03.07.2022 08:48

Урочистості у патріотично-стриманому форматі

Закінчився 2021-2022 навчальний рік. Рік, який ми ніколи не забудемо…

На святі юності «Жовті вітрила віри, надії, любові у блакитному морі життя» 29 випускників Онуфріївської загальноосвітньої школи I-III ступенів отримали свідоцтва про здобуття повної загальної освіти. Золотою медаллю та грошовою премією за високі досягнення у навчанні відзначений Онисько Іван.

Позаду залишилися 11 років навчання, цікавих заходів, важких контрольних, веселих канікул. Можливістю проведення заходу ми завдячуємо воїнам-захисникам України, які сьогодні захищають мир та спокій у наших домівках. Наші колишні одинадцятикласники, ще зовсім юні, вирішили виконати благородну місію – підтримати Збройні сили України матеріально.

Ми віримо – вони ті, хто змінить країну на краще.

Випускників привітав селищний голова Віталій Береза та побажав їм миру, легких перших кроків у самостійне життя, досягнення поставлених цілей.

Нехай доросле життя буде сповненим нових можливостей і перспектив.

Щиросердно привітали випускників начальник відділу освіти Наталія Кравченко та директор школи Світлана Рощенко.

Блискучих ідей та успіхів вам дорогі наші випускники!

Любіть життя і воно відповість вам взаємністю.