Святкове вручення документів про освіту випускникам 11-го класу ОЗЗСО «Павлиський ліцей імені В.О. Сухомлинського»

Дата: 30.06.2022 16:55

Атестати одинадцятикласникам селищний голова Віталій Береза вручив у вузькому колі шкільної родини.

Ще ніколи вам не доводилося працювати і навчатися в умовах, які є зараз, але ви справилися, не розгубилися, дійшли до мети.

Дві випускниці Зубенко Аліна та Бицюк Аліна отримали золоті медалі та грошові премії.

У кожного з випускників своя дорога, своє призначення в житті. Щиро вітаємо, бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги й перемог, сили та витримки, успіху та Миру!

Хай будуть вдалими ваші починання, дорогі випускники, нехай разом з вами наша Україна стає сильнішою.

Щасливого вам шляху, дорогі діти вільного народу!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису