Уряд продовжив карантинні обмеження в Україні до 31 серпня 2022 року

Дата: 28.06.2022 10:36

Онуфріївське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших родин.

Слід ще раз нагадати, що Уряд продовжив карантинні обмеження в Україні до 31 серпня 2022 року.

А отже, попри все у закладах торгівлі та громадського харчування, у громадському транспорті та під час масових заходів всі учасники мають дотримуватись маскового режиму та соціальної дистанції. Небажання носити маску у літню пору цілком зрозуміле, не кажучи вже про відвідання місць масового відпочинку та інших заходів.

Тож, вкотре нагадуємо для того, щоб наша Онуфріївська громада і надалі не переходила базовий ріень захворювання на коронавірусну інфекцію, потрібно дотримуватися простих правил:

• ретельно і часто мити руки з милом чи обробляти їх антисептиком;
  • уникати скупчення людей та дотримуватися дистанції;
  • використовувати захисну маску;
  • не торкатися руками очей, рота або носа.