Об’єднуємо сили заради Перемоги!

Дата: 28.06.2022 08:31

З початку війни селищна рада постійно, в силу своїх можливостей, турбується про наших захисників, надаючи та доставляючи гуманітарну допомогу в райони бойових дій.

Цими вихідними відвідали одну з військових частин, в якій проходять службу наші земляки. Підтримали їх бойовий та моральний дух, щоб військовослужбовці знали, що громада їх не забуває і готова відстоювати інтереси кожного.

Ми пишаємося кожним та кожною, шануємо пам’ять тих, хто віддав життя за Україну. Дякуємо, що захищаєте нас та Україну вдень і вночі. А ми, в свою чергу, працюємо і надалі будемо надійним тилом і підтримкою.

Дякуємо всім, хто долучився до збору та доставки гуманітарної допомоги. Зараз дуже важливо бути підтримкою один одному.