28 червня – День Конституції України

Дата: 28.06.2022 10:26

Обравши шлях незалежного розвитку, 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Всі ми усвідомлюємо, що наш добробут, щасливе майбутнє наших дітей, право на свободу гарантовані Конституцією, залежать від кожного з нас.

Бережіть, цінуйте і будьте справжніми патріотами своєї країни. Сьогодні ми всі – українці. Усі під одним, нашим національним прапором. Сьогодні треба захищати свою країну – усіма силами, які ми маємо.

До Дня Конституції проведено захід з покладання квітів до пам’ятного знаку Т.Г. Шевченка та пам’ятного знаку воїнам інтернаціоналістам учасникам АТО/ООС.

Велика подяка захисникам України, які нині виборюють наше право жити у європейській, вільній та самостійній державі.

Ви – наша гордість, ви – наші Герої!

Слава Україні!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису