22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2022 08:36

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув в бою, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.

Цього скорботного дня схиляємо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.

Наш священний обов’язок – зберегти пам’ять про воїнів – визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в тій жахливій війні.

Нині українцям знову доводиться захищати свою Батьківщину, сьогодні героями стають вже онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945 сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Вічна пам’ять усім загиблим!

Честь і слава Героям!