Благодійний футбольний матч на підтримку ЗСУ та добровольчого формування відбувся сьогодні в селищі Павлиш

Дата: 19.06.2022 09:08

Місцевий "Колос" приймав команду "Усівка" з Олександрії.

За традицією, заходи розпочались із вітального слова голови громади Віталія Берези і директора КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх» Анатолія Голобородька та хвилини мовчання за всіма загиблими в російсько-українській війні.

Як завжди, цікавим був і цей поєдинок, в принципі, рівних команд. Але у олександрійців було більше моментів, забити гол, що вони і зробили двічі, рахунок 2:0 на користь гостей. Селищний голова подякував гравцям, організаторам змагань, вболівальникам, усім небайдужим, хто долучився до збору коштів на підтримку військовослужбовців та добровольчого формування. Сьогодні зібрано 2352,00 грн.

Тільки разом переможемо!