Реєструючись у центрах зайнятості Кіровоградщини, громадяни обирають «Дію»

Дата: 14.06.2022 13:46

З початку поточного року понад 930 безробітних скористалися онлайн-послугою з реєстрації в центрах зайнятості Кіровоградщини через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Дія».

Із загальної кількості громадян, які обрали електронну реєстрацію, понад 880 осіб зареєструвалась у період запровадженого воєнного стану, а також майже 270 громадян з числа внутрішньо переміщених осіб, повідомляє обласний центр зайнятості.

Послугою з реєстрації в службі зайнятості через Єдиний портал державних послуг «Дія» можуть скористатися громадяни, які мають цифрові підписи. Електронна послуга надає можливість спростити процедуру звернення безробітних до центрів зайнятості для реєстрації і призначення допомоги по безробіттю.

Для отримання зазначеної послуги необхідно зайти на головну сторінку порталу «Дія», далі - розділ «Громадянам» – «Пенсії, пільги та допомога» – «Допомога по безробіттю» – «Подати заяву». Детальніше тут https://cutt.ly/bJ2stTp