Про проведення масових заходів та території області в умовах воєнного стану

Дата: 09.06.2022 10:02

Начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович підписав розпорядження «Про проведення масових заходів та території області в умовах воєнного стану».

Розпорядженням встановлено, що проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших спортивних, освітніх, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних та видовищних масових заходів в умовах воєнного стану на території Кіровоградської області можливе виключно за умови їх письмового погодження із виконавчими комітетами міських, селищних та сільських рад, не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дня проведення заходу.

Кількість осіб, які беруть участь у заходах, не повинна перевищувати розрахункової місткості найближчої захисної споруди (найпростішого укриття), розташованої у прямій доступності від місця проведення заходу та погодженої з органами місцевого самоврядування.

Організатори заходів несуть відповідальність за безпеку присутніх та повинні забезпечити: негайне припинення проведення масового заходу під час оголошення сигналу "Повітряна тривога", сповістити про це його учасників та організувати їх евакуацію, повідомивши їм місце знаходження найближчої захисної споруди цивільного захисту (найпростішого укриття); дотримання громадського порядку учасниками масового заходу; наявність засобів першої медичної допомоги.