Профілактичні заходи на території Онуфріївської селищної ради

Дата: 08.06.2022 08:57

Співробітники Відділення поліції №1 (м. Світловодськ) провели профілактичні заходи на території Онуфріївської селищної ради. В результаті відпрацювання населених пунктів громади, працівниками поліції виявлено факти продажу безакцизних товарів. Складено 2 протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за ч.1 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) та ч.1 ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Дані матеріали будуть направлені до суду для прийняття рішення. Порушниці загрожує стягнення у вигляді штрафу у розмірі до 34 тисяч гривень.

Висловлюємо подяку начальникові Відділення поліції №1 (м. Світловодськ) Андрію Гулому та працівникам поліції за проведену роботу.