На території Онуфріївщини продовжуються благодійні футбольні матчі

Дата: 05.06.2022 20:54

Чергова гра відбулася вчора на місцевому стадіоні у Деріївці між місцевою командою «Граніт» та павлиським «Колосом».

Перед стартом матчу селищний голова Віталій Береза звернувся до присутніх, побажавши їм отримати максимальне задоволення від гри, незважаючи на результат.

«Зараз увесь наш народ з надією і шаною дивиться на наших захисників. День за днем вони, знищуючи ворога, наближають найбажаніший день для кожного – День Перемоги. І наш святий обов’язок – допомагати їм, бо ми – їх надійний тил».

Матч був цікавий та захопливий, з перевагою місцевих футболістів. Вони здобули переконливу перемогу.

В ході матчу було зібрано 11720 грн. До благодійних пожертв долучилися як вболівальники, так і самі гравці команд. Ці кошти передані нашим захисникам.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до великої справи!

Ми – частинка нашої майбутньої перемоги!