Для відновлення доступу до відомостей ДЗК сертифікованим інженерам-землевпорядникам та сертифікованим інженерам-геодезистам необхідно звертатися до Держгеокадастру

Дата: 02.06.2022 09:38

Інформуємо, що відповідно до підпункту 3 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2022 р. № 564 «Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану» надання доступу до Державного земельного кадастру користувачам, які мали такий доступ до 24 лютого 2022 р., здійснюється за рішенням Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на підставі звернень таких користувачів до зазначеної Служби.

Отже, для відновлення доступу до Державного земельного кадастру сертифіковані інженери-землевпорядники та сертифіковані інженери-геодезисти мають подати до Держгеокадастру заяву про відновлення такого доступу у довільній формі.