З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей відбулася товариська зустріч між дитячими футбольними командами

Дата: 02.06.2022 09:27

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей на селищному стадіоні в Онуфріївці відбулася товариська зустріч між дитячими командами «Юні таланти» (Онуфріївка) – «Кремінь» (Кременчук), яка була організована КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх».

Перед початком матчу юних футболістів привітали заступник селищного голови Валентина Здебська та організатор матчу Анатолій Голобородько, побажавши юним футболістам міцного здоров’я, наполегливості, наснаги та перемог.

Гра видалась дуже цікавою, багатою на забиті голи та невикористані моменти для взяття воріт обома командами. Перемогу здобули більш досвідчені наші гості.

Організаторами змагання були визначені кращі гравці в обох командах, яким Валентина Здебська вручила спеціальні футбольні призи. Також кращі футболісти обох команд отримали сувенірний футбольний м’яч та грошові заохочення.

По закінченні матчу юних гравців пригостили смачним обідом і солодощами.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису