Дата: 01.06.2022 17:40

01 червня в Онуфріївській громаді для наших маленьких жителів відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей.

Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні приємні спогади про найкращий період життя, для них було організовано широку розважальну програму з батутами, екскурсіями, веселими конкурсами, боді-артом, флеш-мобом, фотозонами, майстер – класом «Патріотичний браслет», призами та солодощами.

З привітальним словом від селищного голови Віталія Берези та від себе особисто до діток громади звернулася заступник селищного голови Валентина Здебська, побажавши мирного неба, щасливого дитинства та веселих і надійних друзів. Від селищного голови діти отримали солодкі подарунки та можливість безкоштовно розважитися на батутах.

Свято вдалося завдяки мирному небу над головою, яке захищають ЗСУ, адже сьогодні діти малюють війну, співають «Червону калину» і мріють про Перемогу, а повинні жити в світі, який не знає, що таке війна, жорстокість та біль.

Кожна дитина заслуговує на щасливі посмішки!

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису