Незважаючи на дощ відбувся благодійний футбольний поєдинок

Дата: 30.05.2022 09:47

Незважаючи на дощ, 29 травня у Камбурліївці відбувся благодійний футбольний поєдинок між місцевою командою «Темп» та павлиським «Колосом».

Перед початком матчу селищний голова Віталій Береза запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих від рук російських окупантів. Футболістам побажав гарної гри, при цьому зазначив: «Не важливо, хто переможе в цьому поєдинку, найголовніша наша перемога – це перемога над російськими загарбниками, це визволення нашої неньки України від цієї навали!»

Матч пройшов у напруженій боротьбі, оскільки кожна з команд прагнула здобути перемогу. Футболісти показали неабияку спритність, наполегливість, майстерність. Закінчився матч з рахунком 4:3 на користь павлишан.

Протягом матчу було зібрано 3512 грн. Ці кошти передані на підтримку добровольчого формування.

Дякуємо учасникам матчу за цікаву гру, а глядачам – за підтримку і благодійні внески.

Всі разом ми творимо добру справу!