Футбол об’єднує до перемоги!

Дата: 29.05.2022 09:37

В умовах воєнного стану спортивні змагання – на підтримку військових. Фахівці КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх» на території громади продовжують проводити благодійні футбольні матчі та турніри. Сьогодні відбулося два благодійні матчі.

На онуфріївському стадіоні грали попівська «Зоря» та павлиський «Колос». Перед футболістами та вболівальниками виступив селищний голова Віталій Береза, наголосивши на важливості проведення благодійного матчу. Він засудив російську агресію проти України, побажав присутнім миру та цікавої гри. Товариський поєдинок був цікавий та напружений, ніхто не хотів поступатись. Перемогу здобули попівські футболісти з рахунком 4:3. Під час заходу у благодійну скриньку було внесено рекордну суму - 17480 грн.!

У Зибковому відбулася дружня благодійна зустріч місцевої команди «Метеор» та онуфріївського «Рубіна». Кожна з команд вперто боролася за перемогу, в результаті господарі поля виявилися влучнішими – 6:4. Зібрано - 10270 грн.

Кошти, зібрані під час благодійних матчів, будуть направлені на підтримку місцевого добровольчого формування.

Дякуємо всім, хто не залишився осторонь! Разом наближаємо перемогу!