Вишнівцях відбувся черговий благодійний футбольний матч

Дата: 21.05.2022 19:07

21 травня у Вишнівцях відбувся черговий благодійний футбольний матч між командами «Оріон» (Вишнівці) – «Рубін» (Онуфріївка), метою якого був збір коштів для підтримки військових.

Це можливість поєднати здоровий спосіб життя та благодійність. За допомогою таких матчів ми можемо підтримати наших захисників.

До присутніх звернувся селищний голова Віталій Береза, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських військовослужбовців.

Незважаючи на дощ, гра була була інтригуюча та цікава. А в цей час люди прийшли не тільки вболівати за друзів, а й підтримати військовослужбовців благодійними внесками. Завдяки цьому вдалося зібрати 3310 грн.

Фортуна всміхнулася вишнівчанам, які у пробитті пенальті виявилися влучнішими.

Дякуємо усім, хто долучився до збору коштів і тим самим підтримав наших захисників!

Наразі головне – об’єднуватися та ставати сильнішими разом!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису