21 травня – День Європи

Дата: 21.05.2022 09:02

Кожної третьої суботи травня в Україні відзначають День Європи – як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту.

Цей день є незмінним підтвердженням цілей нашої нації стати не лише географічною частиною Європи, а й гордим представником європейської спільноти.

Цьогоріч День Європи в Україні особливий – ми зустрічаємо його в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя на знак миру та єдності на континенті.

Саме таку єдність в години лихоліття країни Європи та світу виявили до нашої країни. З перших годин війни надали прихисток для українців, які змушені були покинути свої домівки, шукаючи захисту від ненависного ворога. Цього ніколи не забути!

Щиро вітаємо всіх з Днем Європи в Україні!

Україна – це Європа! Пам’ятаймо про це! І ми – європейці!

Разом ми здійснимо усі необхідні перетворення для втілення нашої європейської мрії!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА