19 травня – Всесвітній день вишиванки

Дата: 18.05.2022 15:20

Вишиванка – це наша духовна броня! Це не просто одяг, це наш оберіг, джерело нашої сили, нерозривний зв’язок з історією поколінь. Наші предки залишили нам у спадок величезний скарб. І ми зобов’язані не тільки не втратити цей скарб, а й примножити його та передати у спадок нашим нащадкам.

Вишиванка єднає ураїнців та друзів України по всьому світу.

Всесвітній день вишиванки цьогоріч набуває особливого змісту.

В умовах війни з росією та надзвичайної консолідації суспільства День вишиванки в Україні буде ще одним приводом заявити про те, що ми – українці, вільний народ незалежної держави, яка відчайдушно бореться з російським загарбником.

Пам’ятаймо, якого ми роду, де наше коріння, єднаймо покоління, шануймо своє, справжнє!

Вдягнімо свої найгарніші вишиванки і покажемо незламність українського духу, заявивши на весь світ про національну єдність нашого народу!

Пишаймося, що ми – українці! Бережімо свою ідентичність!