Привітання селищного голови з Міжнародним днем музеїв

Дата: 18.05.2022 13:15

Шановні працівники музеїв Онуфріївської громади!

Сердечно вітаємо Вас, невтомних хранителів і дослідників історичної пам’яті, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Високо цінуємо вашу повсякденну працю та творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань людства, його історико-культурних реліквій.

Тема цьогорічного Міжнародного дня музеїв – «Сила музеїв».

Музеї – це ті місця, де можна зустрітися з минулим, побачити сьогодення та зазирнути в майбутнє. Саме тут ми знайомимося із важливими історичними подіями і постатями, дізнаємося більше про свій край, свій народ.

Протягом останніх місяців ми з болем спостерігаємо руйнування музеїв, пам’яток архітектури та культурної спадщини рашистами. Проте ми не опускаємо руки і працюємо далі з вірою в перемогу.

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, креативних проектів та вдячних відвідувачів!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА