Проведено спортивний захід з активного дозвілля

Дата: 18.05.2022 09:10

В Онуфріївці на території парку фахівцями КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх» проведено фізкультурно-оздоровчий захід.

Учасникам заходу було запропоновано різноманітні фізичні активності: зарядка для всіх присутніх, «Дартс», крос, підтягування на перекладині, заняття на шведській стінці, бадмінтон, футбол, волейбол, вибивання м’ячем , спортивна вікторина, шахи, нарди. В заході активну участь взяли внутрішньо переміщені особи, діти та дорослі мали змогу переключитися від буденних труднощів, які спіткали кожного з нас.

Щирі дитячі посмішки, відкритість, прагнення до миру, добра та віра в перемогу надихає дорослих бути стійкими та сильними. Усі учасники мали змогу поласувати смачним морозивом. У підсумку – гарний настрій, заряд позитивних емоцій та вдячність учасників!

У кожного свій фронт. Слава Україні!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису