Онуфріївська громада продовжує проводити благодійні спортивні заходи на підтримку військових

Дата: 15.05.2022 08:06

14 травня у Млинку з ініціативи фахівця зі спорту КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх» Юрія Чубарова відбувся благодійний футбольний матч між командами «Нива» (Млинок) та «Рубін» (Онуфріївка).

Присутніх на заході привітав селищний голова Віталій Береза, побажав всім миру, цікавої гри та зазначив, що даний захід має благородну місію – збір коштів на підтримку наших військових. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в російсько-українській війні.

Команди показали захоплюючу та емоційну гру. Перемогу у турнірі здобули господарі поля. Задоволення від гри отримали і учасники, і вболівальники.

Віталій Миколайович подякував усім, хто взяв участь у заході. Завдяки турніру в благодійну скриньку було зібрано 12346 грн. Разом приємно робити добрі справи!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису