День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 15.05.2022 08:01

День пам’яті жертв політичних репресій– день національної пам’яті трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, день відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.

Українці схиляють голови перед тими, хто потрапив в жорна тоталітарної машини. Клеймо «ворогів народу» лягло на тисячі родин, мільйони загиблих через терор, сфабриковані звинувачення. Злочинна політика, комуністичні репресії перетворилися на злочинне винищення українського народу.

Вічна пам’ять безвинно загиблим та закатованим українцям.

На жаль, сьогодні путінська росія повторно наслідує усі ці ганебні методи, фактично вчиняючи геноцид українського народу у XXI столітті на українських землях за прагнення бути вільною європейською нацією.

Тому ми повинні всі разом, об’єднавшись, відстояти свободу та незалежність, зберегти свою правдиву історію та передати її майбутнім поколінням.

Ми вистоїмо і дамо відсіч агресору. Усі українські землі буде визволено! А суворі реалії не зламають національного стрижня країни.

Пам’ятаємо. Не забудемо. Віримо в Україну і будуємо країну вільних громадян!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА