Онуфріївська громада

Кіровоградська область, Олександрійський район

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 12.05.2022 08:42
Кількість переглядів: 194

Фото без опису

26 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову  № 487 «Про реалізацію спільного з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки окремих категорій населення».

В рамках реалізації проекту право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариства Червоного Хреста України мають окремі категорії населення, зокрема із числа внутрішньо переміщених осіб, відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Виплата допомоги буде здійснюватися додатково незалежно від отримання інших видів допомоги.

Для отримання допомоги Міністерство соціальної політики формує і передає Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні або Товариству Червоного Хреста України перелік отримувачів взаємоузгоджених вразливих категорій, відомості про яких містяться в інформаційних базах даних Міністерства соціальної політики, зокрема Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, або осіб, які подали заявку на отримання допомоги шляхом заповнення форми на інформаційній платформі «єДопомога» (edopomoga.gov.ua).

До переліку вноситься інформація, необхідна для ідентифікації отримувачів та здійснення виплат.

Детальні умови реалізації проекту, категорії отримувачів та питання обміну інформацією для виплати допомоги визначаються Меморандумом про співпрацю між Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, Товариством Червоного Хреста України та Міністерством соціальної політики. Обробка персональних даних отримувачів здійснюється відповідно до законодавства про захист персональних даних.

За результатами розгляду інформації про отримувачів Місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні на підставі проведеної внутрішньої перевірки на контактний номер мобільного телефону отримувача надсилає повідомлення про прийняте рішення щодо виплати допомоги.

Розмір допомоги становить 2500 гривень на кожного отримувача на місяць. Мінімальний строк надання допомоги становить один місяць з можливістю подальшого збільшення тривалості надання допомоги та перегляду критеріїв з огляду на потреби та наявність необхідного фінансування.

Розмір отриманої допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу домогосподарства для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства, та не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень