Проведено навчання з надання першої домедичної допомоги

Дата: 09.05.2022 15:48

За ініціативи Онуфріївського селищного голови Віталія Берези та за підтримки головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради Кіровоградської області» Людмили Кругленко селищною організацією Товариства Червоного Хреста України для хлопців з роти охорони та добровольчого формування сьогодні було проведено навчання з надання першої домедичної допомоги.

Теоретично-практичні навчання проводили тренер Світлана Бондарчук та інструктор - командир загону швидкого реагування Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валерій Пузир.

Було відпрацьовано базові навички виконання серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотечі, транспортування потерпілих.

По закінченні навчань Віталій Береза подякував інструкторам за професійний інструктаж та всім учасникам за активність!