8 травня в усьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Дата: 08.05.2022 17:22

Вітаємо зі святом працівників та волонтерів Онуфріївського осередку Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Навіть один маленький крок допомоги може дати віру, надію, підтримку людині, і навіть змінити її життя. Сьогодні, як ніколи, ваша діяльність, допомога та підтримка потрібна людям, і об’єднавши зусилля, ми все переможемо!

Слова глибокої поваги та вдячності адресуються всім, хто повсякденно опікується життєвими проблемами мешканців нашої громади.

Бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя, успіхів, оптимізму, впевненості у власних силах та безкінечного запасу енергії!