Живими квітами вшануємо пам’ять загиблих

Дата: 08.05.2022 13:20

Цього року Україна вшановує пам’ять про Другу світову війну в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка зазіхає на незалежність та територіальну цілісність.

Для українців протистояння російській агресії – це боротьба за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда, який для своїх загарбницьких цілей не гребує ані воєнними злочинами, ані злочинами проти людства.

Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємось та схиляємо голови перед ветеранами, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям!

Шана і подяка за стійкість і мужність нашим захисникам і захисницям, які зараз боронять нашу землю від загарбників.

Захищаючи рідну країну, Ви захищаєте наше майбутнє!

Хай береже Вас Бог!

З нагоди Дня пам’яті та примирення представники селищної ради в Онуфріївській громаді покладанням квітів вшанували пам’ять воїнів, які загинули в роки Другої світової війни та захисників, які віддали своє життя у російсько-українській війні.

Відвідали вдов ветеранів Другої світової війни та родини загиблих захисників.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису