День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2022 12:16

Шановні жителі Онуфріївської громади!

У ці дні разом з Європою та світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, принісши 77 років тому мир і надію на нашу землю.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Тепер завдання нашого покоління – відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, дати відсіч геноциду.

Тож у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на передовій, на блокпостах, у волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА