Чорнобильська трагедія – пам’ять України

Дата: 26.04.2022 15:23

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства – вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій – цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 36 років відчутні наслідки цієї фатальної аварії.

Багатьох очевидців катастрофи вже давно немає серед живих, тисячі загубили здоров’я, переживаючи страшні наслідки аварії.

Вічна їм пам’ять…

Вшануємо пам’ять жертв Чорнобильської трагедії, віддамо шану учасникам ліквідації наслідків катастрофи, згадаємо про трагедію віку.

Довічна вдячність усім, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю!

Через 36 років Чорнобиль пережив другу катастрофу – окупацію російськими загарбниками. Як повідомили у Державному агентстві України з управління зоною відчуження, 24 лютого російські загарбники окупували зону відчуження та ЧАЕС. Майже 36 днів Чорнобильська зона потерпала від мародерських та руйнівних дій. Упродовж останніх двох місяців ядерна безпека в Україні була кілька разів під серйозною загрозою. Звільнити станцію від загарбника вдалося 31 березня.

Сьогодні селищним головою Віталієм Березою, працівниками селищної ради та жителями громади вшановано пам’ять учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи покладанням квітів біля пам’ятних знаків ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.