Проведено нараду щодо святкування Великодня

Дата: 18.04.2022 13:41

Онуфріївський селищний голова Віталій Береза провів зустріч зі священнослужителями різних релігійних конфесій Онуфріївської громади, за участі представника правоохоронних органів щодо святкування на її території найбільшого свята християн – Великодня.

Селищний голова зазначив, що в цьому році традиційне освячення великодніх кошиків відбудеться з врахуванням режиму воєнного стану в державі та вимог комендантської години, яка в нашому регіоні триває з 21.00 до 06.00 год.

Після спілкування зі священнослужителями було вирішено проводити традиційні нічні богослужіння лише за участі священнослужителів та церковного причту, які повинні прийти до храмів до початку комендантської години (до 21.00 год.) 23 квітня.

Вірянам рекомендується святкувати Великдень вдома.

Освячення великодніх кошиків має розпочатися не раніше 6 години ранку 24 квітня, на територіях біля культових споруд, без відвідування храмів та приміщень.

Тому вірянам слід розпочинати рух до церков після 6 години ранку, чин освячення біля місцевих храмів розпочнеться о 7 ранку.

На зустрічі прозвучала інформація щодо забезпечення працівниками поліції охорони публічного порядку під час святкування Великодня.

У разі порушення громадського порядку чи вимог комендантської години слід телефонувати в чергову частину сектору поліцейської діяльності в сел. Онуфріївка за номером: 068-400-50-19.

В ході спілкування була висловлена пропозиція щодо проведення молитовних сніданків з представниками всіх релігійних конфесій, які здійснюють духовну діяльність на території Онуфріївщини.

Також обговорювалась участь релігійних громад у волонтерській допомозі захисникам України та внутрішньо переміщеним особам.