Про ситуацію в Онуфріївській громаді станом на 16.04.2022

Дата: 16.04.2022 14:28

Станом на сьогодні, 16 квітня 2022 року, ситуація в Онуфріївській громаді спокійна та контрольована.

Усі заклади інфраструктури працюють у звичайному режимі.

Велике прохання зберігати спокій та здоровий глузд, підтримуємо один одного.

У центрі надання адміністративних послуг триває реєстрація людей, які виїхали із територій, де ведуться бойові дії, і тимчасово залишилися на території нашої громади. На сьогодні зареєстрована 1251 внутрішньо переміщена особа, 321 з них - дитина. Наразі Онуфріївською селищною радою прийнято від внутрішньо переміщених осіб 594 заяви для призначення допомоги на проживання, станом на 15.04.2022 року 163 особам допомога на загальну суму 950 тис. грн. вже призначена.

Погода покращилась, тож приводимо територію громади до належного санітарного порядку, займаємося покращенням благоустрою, садимо городи.

На полях громади тривають весняно - польові роботи.

Усі разом працюємо заради однієї мети – заради перемоги!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА