Чергова відправка гуманітарного вантажу

Дата: 14.04.2022 09:35

13 квітня ми відправили ще одну частину гуманітарної допомоги, цього разу на південь України - нашим землякам безпосередньо у військові підрозділи.

Загалом – більше 40 комплектів, в яких взуття, речі першої необхідності, спальні мішки, медикаменти, засоби гігієни, солодощі.

Висловлюємо подяку Фонду #DTI_Save Ukraine та особисто його керівнику Надії Васильєвій, виконуючому обов’язки керівника в Україні Ярославу Єдкіну.

Також дякуємо всім, хто займався сортуванням та формуванням вантажу, особливо Галині Утьомовій.

Окрему подяку виносимо небайдужому жителю нашої громади, який згодився доставити вантаж за призначенням.

Хай усіх нас і Україну береже Господь!

Тільки згуртувавшись, ми переможемо!