Члени добровольчого формування прийняли присягу на вірність народу України

Дата: 12.04.2022 08:08

Сьогодні відбулись збори членів добровольчого формування «Онуфріївська варта». Онуфріївський селищний голова Віталій Береза висловив вдячність усім, хто на добровольчих засадах, виявивши свій патріотичний дух та громадянську свідомість, вступив в ряди цього формування.

Очільник громади запросив присутніх прийняти присягу на вірність України.

Всім членам добровольчого формування було вручено посвідчення. Також Віталій Миколайович вручив представникам поліції, військкомату, роти охорони та добровольчого формування волонтерську допомогу у вигляді військового спорядження та медичних засобів, надану Громадською організацією «Діджитал Трансформейшн Інститут» в особі нашого земляка Ярослава Єдкіна.

Велика вдячність за допомогу нашим захисникам!

Разом до перемоги!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису