Про психологічну підтримку

Дата: 10.04.2022 08:20

Психологічний хаб «SAFE SPASE» Онуфріївської громади створений з метою підтримки у цей непростий час громадян, які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні.

Психологи готові надати кваліфіковану допомогу: провести консультації, розповісти про психологічні особливості, стабілізувати емоційний стан людини. Почуття кожного важливі.

Емоційна рівновага, психологічна стабільність і ресурсність кожного українця й українки – це наші сили для перемоги, це наші сили для відновлення життя!

Консультації проходять як індивідуально, так і в груповій формі в режимі онлайн.

Телефони, за якими можна записатися на консультацію:

• +380683177508 – практичний психолог ЗЗСО «Онуфріївська загальноосвітня школа I-III ступенів» Дим’яненко І.Д.;
  • +380979133806 – практичний психолог Комунального закладу «Онуфріївський центр дитячої та юнацької творчості» Коротенко Н.М.;
  • +380960619147 – практичний психолог ОЗЗСО «Павлиський ліцей імені В.О. Сухомлинського» Рижак О.В.;
  • +380671895850 – практичний психолог ЗЗСО «Куцеволівська загальноосвітня школа I-III ступенів – ДНЗ» Сирота О.А.

Для надання консультацій також можливі виїзди за потреби.