Чи передбачені особливості реєстрації безробітних на період воєнного стану?

Дата: 06.04.2022 09:03

Питання реєстрації громадян як безробітних врегульовані нормами Закону України “Про зайнятість населення” та Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 792 (із змінами).

На період воєнного стану Кабінет Міністрів України постановою від 19.03.2022 № 334 (набрала чинності 22.03.2022) визначив окремі особливості реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Ці особливості стосуються реєстрації безробітних за допомогою мобільного додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, засобів телекомунікаційного зв’язку, перереєстрації безробітних, можливості підтвердження наміру перебування у статусі зареєстрованого безробітного за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку, можливості прийняття рішення про здійснення повноважень центрів зайнятості в особливому режимі.

Також постановою № 334 регулюються окремі питання виплати допомоги по безробіттю.

Ознайомитись з повним текстом постанови № 334 можливо на вебсторінці Державного центру зайнятості.