Жителям Кіровоградщини заборонили відвідувати ліси під час воєнного стану

Дата: 29.03.2022 10:21

Через високий клас пожежної небезпеки та умови воєнного стану управління лісового та мисливського господарства області заборонило відвідування лісів населенням.

За інформацією управління, заборонений і заїзд транспортних засобів, крім тих, хто забезпечує оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та ті, хто виконує лісогосподарські заходи.

За порушення вимог пожежної безпеки в лісах громадян можуть оштрафувати до 4590 гривень, посадових осіб – до 15300 гривень. За знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем громадянам загрожує до 15300 гривень штрафу, посадовим особам – до 30600 гривень.

Окрім цього, підпали нині можуть розцінювати як диверсію і карати відповідно.