Увага! Не паліть суху траву!

Дата: 21.03.2022 16:35

Шановні жителі громади – почуйте нас!

Наголошуємо, у нас іде війна. Обурює той факт що, незважаючи на всі попередження та заклики, люди продовжують свою злочинну діяльність.

Усвідомте нарешті – спалювання сухої рослинності та пожнивних рештків у воєнний час прирівнюється до диверсій!

Такими діями ви ускладнюєте роботу військових, поліції, бійців добровольчого формування, підрозділів ДСНС, які несуть службу у посиленому режимі. Замість того, щоб охороняти спокій та громадський порядок на території громади, вони змушені гасити палаючі сухостої! Ви наносите збитки не тільки екосистемі, а й громадянам зокрема! Не створюйте додаткові проблеми собі і тим, хто зараз вас захищає.

Просимо небайдужих громадян об’єднатись і чинити так, як ми чинимо, коли виявляємо диверсанта, мародера, зрадника, ворога – затримувати самостійно, або негайно інформувати правоохоронні органи.

Додатково повідомляємо, у воєнний час такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Не грайтесь з вогнем і майте совість!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА