Про ситуацію в Онуфріївській громаді станом на 19.03.2022

Дата: 19.03.2022 12:37

Станом на сьогодні, 19 березня, ситуація в Онуфріївській громаді спокійна та контрольована.

Усі заклади інфраструктури, магазини, аптеки, комунальні підприємства, медичні заклади працюють стабільно. Діти дистанційно продовжують освітній процес, продовжується робота шодо залучення захисників для оборони країни.

Під час війни немає вихідних, тому і сьогодні наша громада працює – для армії, допомагає переселенцям, формує гуманітарну допомогу.

Ми всі зараз робимо все, що в наших силах, аби вигнати російських окупантів із нашої землі.

Цього року весняно-польові роботи проходитимуть у надскладних умовах. Але ми віримо в наших аграріїв, вони впораються!

Всі, хто хоче допомогти чи потребує допомоги, звертайтеся в селищну раду та до старост громади.

Будь ласка, не повідомляйте невідомим особам про місцезнаходження військових та цивільних об’єктів, про такі випадки повідомляйте в поліцію. Будьте пильними!

Дякуємо всім небайдужим людям, підприємцям, фермерським господарствам, хто сьогодні підтримує наших захисників і людей , які вимушено переселяються до нашої громади.

Разом ми сильні! Україна переможе!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА