Новий алгоритм сповіщення повітряної тривоги

Дата: 17.03.2022 13:53

Дорогі земляки, звертаюсь до вас з важливим повідомленням!

Кожен день війни, навіть кожна година, кожна ситуація вчать нас швидко приймати рішення і швидко перебудовуватись.

Один із надважливих елементів воєнного часу – система сповіщення. Нам чимало вдалося в плані налагодження її роботи. Практика трьох тижнів, досвід наших сусідів чітко вказують: необхідно внести деякі корективи.

Відсьогодні, з нуля годин, діятиме новий алгоритм сповіщення повітряної тривоги. На початку повітряної тривоги сирена звучатиме 15 – 20 хвилин. Потім замовкатиме. Відбій тривоги – звучатиме до 5 хвилин. Усі канали: телебачення, радіо, соціальні мережі, месенджери, які були попередньо задіяні і до яких ви звикли, працюють за діючою схемою.

Дуже прошу вас, особливо молодших, хто добре володіє гаджетами, попередити усіх навколо про ці зміни. Не лякатися їх, не панікувати, привчитися до того, що в разі небезпеки, на початку тривоги сирена звучить 15 – 20 хвилин, відбій тривоги – до 5.

Звертаюсь до усіх журналістів, блогерів, адміністраторів популярних телеграм каналів, часто повторювати це повідомлення, щоб люди звикли до змін.

Будьмо пильними. Зберігаймо порядок і спокій.

Разом ми сильні. Україна переможе!

Андрій Райкович